Adventní výzdoba

Kategorie:
Datum vložení:
Vánoční
31.10.2012                   20:31:57
Potřeby:

Věnec: polystyrenový základ na věnec, řezací zalamovací nůž, zbytky látek na patchwork, stuhy, prýmky, špendlíky.
Ozdoby: polystyrenové koule různých velikostí + další materiál - viz výše.


Postup:

Na věnec rozkreslíme požadované tvary a nožem opatrně cca 5mm do hloubky prořízneme základ. Jednotlivá pole potom obtahujeme zastřiženými pruhy látky a okraje vtlačujeme do zářezů. Jakmile máme celý věnec potažený, spoje překryjeme podle barevného ladění prýmkem, stuhou, případně jejich kombinací. Stuhy fixujeme špendlíky.
U ozdob postupujeme stejně, můžeme ještě bozdobit například flitry, které zapichujeme rovněž na špendlíku. Tady se fantazii meze nekladou. Z tenké šňůrky a korálku vytvoříme "závěs", opět fixujeme špendlíkem(můžeme jej tehce obalit lepidlem na textil a poté zapíchnout do ozdoby - dobře pak drží.
Věnec i ozdoby lze bez rizika poškození zavěsit na dveře, do okna, na zábradlí schodiště(kamkoli nás napadne). Pokud věnec necháme položený na stole. vypadá rovněž pěkně, může být součástí složitějšího vánočního aranžmá.

udělit plusový bod - udělit plusový bod
Počet bodů: 1
         

Fotografie

Komentáře k práci "Adventní výzdoba"

K práci nejsou žádné komentáře.


Přidat komentář

Vaše jméno:
Komentář:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
odkaz - Pokud chcete přidat odkaz, klikněte na tlačítko URL a vložte www adresu
Antispam: - do kolonky zadejte aktuální rok (např.: 2021)
   

Tématické fráze

vánoční dekorace na schodiště adventní výzdoba dveří adventní věnec z látky ruční výzdoba vánočních oken vánoční výzdoba zábradlí výzdoba adventních věnců vánoční dekorace na dveře adventní výzdoba adventnivyzdoba vánoční a adventní dekorace inspirace vyzdoba schodiste vanoční výzdoba ručni práce vánoční výzdoba dveří adventní výzdoba do oken advent vyzdoba vánoční a adventní dekorace adventní dekorace na dveře vánoční výzdoba advent adventní výzdoba oken vanočni vizdoba vánoční vyzdoba oken inspirace výzdoba na dveře adventní výzdoba 2019 vánoční dekorace na zábradlí ruční práce vánoční dekorace fler.cz ruční práce vánoční dekorace fler adventní výzdoba inspirace adventní výzdoba na dveře výzdoba na advent adventní výzdoba 2015 advetní výzdoba vánoční výzdoba na dveře vánoční výzdoba schodiště adventní věnec na dveře inspirace vánoční dekorace ruční práce výzdoba zábradlí vánoční vyzdoba-inspirace.cz adventní dekorace adventní výzdoba 2017 fler vánoční dekorace ruční vánoční dekorace


Statistiky ručních prací

Za týden: 1 prací
Za měsíc: 1 prací
Celkem: 1836 prací
S fotkou: 1760 prací
Copyright © 2008 - 2021 www.topkonicek.cz | Šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.
Linka
PHP: www.j-soft.cz | info@topkonicek.cz | Obecné podmínky | Výměna odkazů | Kontakty
Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Toprecepty.czToprecepty.skTopmoucniky.czTopgrilovani.czTopkonicek.cz