Adventní výzdoba

Kategorie:
Datum vložení:
Vánoční
31.10.2012                   20:31:57
Potřeby:

Věnec: polystyrenový základ na věnec, řezací zalamovací nůž, zbytky látek na patchwork, stuhy, prýmky, špendlíky.
Ozdoby: polystyrenové koule různých velikostí + další materiál - viz výše.


Postup:

Na věnec rozkreslíme požadované tvary a nožem opatrně cca 5mm do hloubky prořízneme základ. Jednotlivá pole potom obtahujeme zastřiženými pruhy látky a okraje vtlačujeme do zářezů. Jakmile máme celý věnec potažený, spoje překryjeme podle barevného ladění prýmkem, stuhou, případně jejich kombinací. Stuhy fixujeme špendlíky.
U ozdob postupujeme stejně, můžeme ještě bozdobit například flitry, které zapichujeme rovněž na špendlíku. Tady se fantazii meze nekladou. Z tenké šňůrky a korálku vytvoříme "závěs", opět fixujeme špendlíkem(můžeme jej tehce obalit lepidlem na textil a poté zapíchnout do ozdoby - dobře pak drží.
Věnec i ozdoby lze bez rizika poškození zavěsit na dveře, do okna, na zábradlí schodiště(kamkoli nás napadne). Pokud věnec necháme položený na stole. vypadá rovněž pěkně, může být součástí složitějšího vánočního aranžmá.

udělit plusový bod - udělit plusový bod
Počet bodů: 1
         

Fotografie

Komentáře k práci "Adventní výzdoba"

K práci nejsou žádné komentáře.


Přidat komentář

Vaše jméno:
Komentář:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
odkaz - Pokud chcete přidat odkaz, klikněte na tlačítko URL a vložte www adresu
Antispam: - do kolonky zadejte aktuální rok (např.: 2021)
   

Tématické fráze

vánoční výzdoba na dveře adventní věnec z látky adventní výzdoba na dveře ruční výzdoba vánočních oken adventní dekorace na dveře adventní výzdoba dveří výzdoba na advent vánoční dekorace na dveře vánoční dekorace na schodiště adventní věnec na dveře inspirace vánoční vyzdoba-inspirace.cz fler.cz ruční práce advetní výzdoba adventní dekorace ruční práce vánoční dekorace adventní výzdoba do oken vanoční výzdoba ručni práce vánoční výzdoba dveří fler vánoční dekorace vánoční vyzdoba oken inspirace vánoční výzdoba schodiště adventní výzdoba vánoční výzdoba zábradlí výzdoba adventních věnců vánoční dekorace ruční práce vánoční dekorace fler adventní výzdoba inspirace vyzdoba schodiste adventní výzdoba oken vánoční výzdoba advent vánoční a adventní dekorace adventní výzdoba 2015 advent vyzdoba adventnivyzdoba vánoční a adventní dekorace inspirace adventní výzdoba 2017 ruční vánoční dekorace vánoční dekorace na zábradlí výzdoba na dveře adventní výzdoba 2019 výzdoba zábradlí vanočni vizdoba


Statistiky ručních prací

Za týden: 0 prací
Za měsíc: 0 prací
Celkem: 1829 prací
S fotkou: 1753 prací
Copyright © 2008 - 2021 www.topkonicek.cz | Šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.
Linka
PHP: www.j-soft.cz | info@topkonicek.cz | Obecné podmínky | Výměna odkazů | Kontakty
Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Toprecepty.czToprecepty.skTopmoucniky.czTopgrilovani.czTopkonicek.cz