Adventní výzdoba

Kategorie:
Datum vložení:
Vánoční
31.10.2012                   20:31:57
Potřeby:

Věnec: polystyrenový základ na věnec, řezací zalamovací nůž, zbytky látek na patchwork, stuhy, prýmky, špendlíky.
Ozdoby: polystyrenové koule různých velikostí + další materiál - viz výše.


Postup:

Na věnec rozkreslíme požadované tvary a nožem opatrně cca 5mm do hloubky prořízneme základ. Jednotlivá pole potom obtahujeme zastřiženými pruhy látky a okraje vtlačujeme do zářezů. Jakmile máme celý věnec potažený, spoje překryjeme podle barevného ladění prýmkem, stuhou, případně jejich kombinací. Stuhy fixujeme špendlíky.
U ozdob postupujeme stejně, můžeme ještě bozdobit například flitry, které zapichujeme rovněž na špendlíku. Tady se fantazii meze nekladou. Z tenké šňůrky a korálku vytvoříme "závěs", opět fixujeme špendlíkem(můžeme jej tehce obalit lepidlem na textil a poté zapíchnout do ozdoby - dobře pak drží.
Věnec i ozdoby lze bez rizika poškození zavěsit na dveře, do okna, na zábradlí schodiště(kamkoli nás napadne). Pokud věnec necháme položený na stole. vypadá rovněž pěkně, může být součástí složitějšího vánočního aranžmá.

udělit plusový bod - udělit plusový bod
Počet bodů: 1
         

Fotografie

Komentáře k práci "Adventní výzdoba"

K práci nejsou žádné komentáře.


Přidat komentář

Vaše jméno:
Komentář:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
odkaz - Pokud chcete přidat odkaz, klikněte na tlačítko URL a vložte www adresu
Antispam: - do kolonky zadejte aktuální rok (např.: 2022)
   

Tématické fráze

vánoční dekorace na schodiště adventní výzdoba dveří adventní výzdoba na dveře adventní výzdoba adventní výzdoba 2017 vanočni vizdoba vánoční a adventní dekorace inspirace adventní věnec na dveře inspirace adventní dekorace adventní výzdoba inspirace fler.cz ruční práce vánoční výzdoba na dveře vanoční výzdoba ručni práce adventnivyzdoba výzdoba adventních věnců ruční práce vánoční dekorace vánoční dekorace na dveře výzdoba zábradlí adventní dekorace na dveře vánoční výzdoba schodiště advent vyzdoba adventní výzdoba 2015 vánoční dekorace na zábradlí ruční vánoční dekorace vyzdoba schodiste adventní výzdoba do oken ruční výzdoba vánočních oken vánoční výzdoba advent vánoční dekorace fler vánoční výzdoba zábradlí vánoční vyzdoba oken inspirace adventní věnec z látky vánoční výzdoba dveří fler vánoční dekorace adventní výzdoba oken vánoční vyzdoba-inspirace.cz adventní výzdoba 2019 vánoční a adventní dekorace výzdoba na dveře výzdoba na advent vánoční dekorace ruční práce advetní výzdoba


Statistiky ručních prací

Za týden: 0 prací
Za měsíc: 1 prací
Celkem: 1841 prací
S fotkou: 1761 prací
Copyright © 2008 - 2022 www.topkonicek.cz | Šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.
Linka
PHP: www.j-soft.cz | info@topkonicek.cz | Obecné podmínky | Výměna odkazů | Kontakty
Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Toprecepty.czToprecepty.skTopmoucniky.czTopgrilovani.czTopkonicek.cz