Barevné vzory 2

Kategorie:
Datum vložení:
Háčkování
16.12.2013                   12:51:35
Počet kusů:
2
Potřeby:

háček č.14 0,9mm, 2 barevné háčkovací příze Perlovka ombré


Postup:

Dvoubarevný vlnkový vzor
Počet řetízkových ok dělitelný 8+1
Háčkujeme 2 barvami A a B. Aby byly okraje úpravné, připojíme novou barvu na konci řady.
1.ř: barvou A do 2.ř o od háčku 1 kr sl,*do násl ř o 1 polosl, do každého z násl 3 ř o 1 dl sl, do násl ř o 1 polosl, do každého z násl 3 ř o 1 kr sl, opak od*, konč s rozd: do každého z posl 2 ř o 1 kr sl, 1 ř o.
2.ř: vynech 1.kr sl, do násl kr sl 1 kr sl,*do polosl 1 kr sl, do každého ze 3dl sl 1 kr sl, do polosl 1 kr sl, do každého ze 3 kr sl 1 kr sl, opak od *,konč s rozd: do posl kr sl 1 kr sl, do 1 ř o 1 kr sl, přip B, 3 ř o. A neodstřihujeme.
3.ř: barvou b, vynech 1. kr sl, do násl kr sl 1 dl sl,*do násl kr sl 1 polosl, do každého z násl 3 kr sl 1 kr sl, do násl kr sl 1 polosl, do každého z násl 3 kr sl 1 dl sl, opak od*,konč s rozd: do posl kr sl 1 dl sl, do 1 ř o 1 dl sl, 1 ř o.
4 ř.: vynech 1 dl sl, do násl dl sl 1 kr sl,*do polosl 1 kr sl, do každého ze 3 kr sl 1 kr sl, do polosl 1 kr sl, do každého ze 3 dl sl 1 kr sl, opak od*, konč s rozd: do posl dl sl 1 kr sl, do 3. ze 3 ř o 1 kr sl, přip A, přízi A vedeme volně podél okraje, 1 ř o . B neodstřihujeme.
5 ř.: barvou A, vynech 1.kr sl, do násl kr sl 1 kr sl.*do násl kr sl 1 polosl, do každého z násl 3 kr sl 1 dl, do násl kr sl 1 polosl, do každého z násl 3 kr sl, opak od*, konč s rozd: do posl kr sl 1 kr sl, do 1 ř o 1 kr sl, 1 ř o.
Opakujeme 2.-5. řadu.

udělit plusový bod - udělit plusový bod
Počet bodů: 1
         

Fotografie

Komentáře k práci "Barevné vzory 2"

autor: Ivana Ch
vloženo: 17.12.2013 04:52:19
  nahlásit
 

smajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajlik


Přidat komentář

Vaše jméno:
Komentář:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
odkaz - Pokud chcete přidat odkaz, klikněte na tlačítko URL a vložte www adresu
Antispam: - do kolonky zadejte aktuální rok (např.: 2019)
   

Tématické fráze

barevné pletene vzory háčkovaný vzor vzory na šití háčkovací vzory dvoubarevné vzory háčkování vzory na ruční pletení vlnkový vzor na pletení dvoubarevný pletený vzor dvoubarevne hackovane vzory dvoubarevné háčkování pletene dvoubarevne vzory vzory na háčkování dvoubarevne pletene vzory dvoubarevný vzor na háčkování vlnkový vzor háčkovaný vzory na vyšívání zvířátka barevné vzory pro ruční pletení vlnkový háčkovaný vzor pletený vlnkový vzor šití vzory vlnkovy vzor hackovani barevné vzory pletení háčkované vzory dvoubarevné háčkované vzory dvoubarevný háčkovaný vzor háčkování barevné vzory hačkovaní vzory dvoubarevne vzory na hačkovani vlnkový vzor na ruční pletení háčkování vlnkový vzor háčkovaný vlnkový vzor vzory hačkování dvoubarevné vzory na pletení dvoubarevný vzor na pletení vlnkový vzor barevné háčkování vlnkový vzor na háčkování vzory pro háčkování vlnkový vzor pletení dvoubarevný vzor dvoubarevne vzory dvoubarevné vzory pro ruční pletení


Statistiky ručních prací

Za týden: 0 prací
Za měsíc: 0 prací
Celkem: 1809 prací
S fotkou: 1736 prací
Copyright © 2008 - 2019 www.topkonicek.cz | Šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.
Linka
PHP: www.j-soft.cz | info@topkonicek.cz | Obecné podmínky | Výměna odkazů | Kontakty
Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Toprecepty.czToprecepty.skTopmoucniky.czTopgrilovani.czTopkonicek.cz