Barevné vzory 2

Kategorie:
Datum vložení:
Háčkování
16.12.2013                   12:51:35
Počet kusů:
2
Potřeby:

háček č.14 0,9mm, 2 barevné háčkovací příze Perlovka ombré


Postup:

Dvoubarevný vlnkový vzor
Počet řetízkových ok dělitelný 8+1
Háčkujeme 2 barvami A a B. Aby byly okraje úpravné, připojíme novou barvu na konci řady.
1.ř: barvou A do 2.ř o od háčku 1 kr sl,*do násl ř o 1 polosl, do každého z násl 3 ř o 1 dl sl, do násl ř o 1 polosl, do každého z násl 3 ř o 1 kr sl, opak od*, konč s rozd: do každého z posl 2 ř o 1 kr sl, 1 ř o.
2.ř: vynech 1.kr sl, do násl kr sl 1 kr sl,*do polosl 1 kr sl, do každého ze 3dl sl 1 kr sl, do polosl 1 kr sl, do každého ze 3 kr sl 1 kr sl, opak od *,konč s rozd: do posl kr sl 1 kr sl, do 1 ř o 1 kr sl, přip B, 3 ř o. A neodstřihujeme.
3.ř: barvou b, vynech 1. kr sl, do násl kr sl 1 dl sl,*do násl kr sl 1 polosl, do každého z násl 3 kr sl 1 kr sl, do násl kr sl 1 polosl, do každého z násl 3 kr sl 1 dl sl, opak od*,konč s rozd: do posl kr sl 1 dl sl, do 1 ř o 1 dl sl, 1 ř o.
4 ř.: vynech 1 dl sl, do násl dl sl 1 kr sl,*do polosl 1 kr sl, do každého ze 3 kr sl 1 kr sl, do polosl 1 kr sl, do každého ze 3 dl sl 1 kr sl, opak od*, konč s rozd: do posl dl sl 1 kr sl, do 3. ze 3 ř o 1 kr sl, přip A, přízi A vedeme volně podél okraje, 1 ř o . B neodstřihujeme.
5 ř.: barvou A, vynech 1.kr sl, do násl kr sl 1 kr sl.*do násl kr sl 1 polosl, do každého z násl 3 kr sl 1 dl, do násl kr sl 1 polosl, do každého z násl 3 kr sl, opak od*, konč s rozd: do posl kr sl 1 kr sl, do 1 ř o 1 kr sl, 1 ř o.
Opakujeme 2.-5. řadu.

udělit plusový bod - udělit plusový bod
Počet bodů: 1
         

Fotografie

Komentáře k práci "Barevné vzory 2"

autor: Ivana Ch
vloženo: 17.12.2013 04:52:19
  nahlásit
 

smajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajliksmajlik


Přidat komentář

Vaše jméno:
Komentář:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
odkaz - Pokud chcete přidat odkaz, klikněte na tlačítko URL a vložte www adresu
Antispam: - do kolonky zadejte aktuální rok (např.: 2019)
   

Tématické fráze

vlnkový vzor na háčkování barevné háčkování vzory na háčkování dvoubarevne vzory dvoubarevný pletený vzor vlnkový vzor vlnkový háčkovaný vzor vzory na ruční pletení vlnkový vzor pletení dvoubarevný vzor hačkovaní vzory háčkované vzory dvoubarevné vzory na šití dvoubarevne pletene vzory vlnkový vzor háčkovaný barevné pletene vzory háčkované vzory vzory pro háčkování pletený vlnkový vzor háčkovaný vzor dvoubarevne vzory na hačkovani dvoubarevné vzory na pletení vlnkový vzor na pletení dvoubarevné vzory pro ruční pletení barevné vzory pletení barevné vzory pro ruční pletení dvoubarevný vzor na pletení vzory siti šití vzory vzory hačkování dvoubarevné vzory háčkování dvoubarevné háčkování háčkování vlnkový vzor háčkovaný vlnkový vzor háčkování barevné vzory vlnkovy vzor hackovani dvoubarevne hackovane vzory dvoubarevný háčkovaný vzor barevne vzory na rucni pleteni háčkovací vzory vzory na vyšívání zvířátka dvoubarevný vzor na háčkování


Statistiky ručních prací

Za týden: 0 prací
Za měsíc: 0 prací
Celkem: 1809 prací
S fotkou: 1736 prací
Copyright © 2008 - 2019 www.topkonicek.cz | Šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.
Linka
PHP: www.j-soft.cz | info@topkonicek.cz | Obecné podmínky | Výměna odkazů | Kontakty
Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Toprecepty.czToprecepty.skTopmoucniky.czTopgrilovani.czTopkonicek.cz