Krásná a elegantní bižuterní souprava

Kategorie:
Datum vložení:
Korálkování
27.11.2011                   17:52:22
Počet kusů:
1
Doba přípravy:
3 dny
Potřeby:

Nejprve si rozmyslíme, jakou bižuterii budeme vytvářet.
Pak si připravíme bižuterní pružné lanko, peličky malé,přívěsky, které korespondují s barvou perlíček,nůžky, kleštíky, komponenty-kroužky, keltovací jehlu, uzavíratelný háček,mačkací rokajl, koncovkya zarážky na ušní háček.


Postup:

ustřihneme si lanko na délku, jakou budeme potřebovat. Na počátku si unmístíme koncovku se zamačkávacím rokajlem. Poté s druhé strany zašneme navlékat korálky, doprostřed přidáme přívěsky, mezi ně stelné korálky a pokračujeme v navlékání. Musíme počítat perličky, aby byla každá strana stejně dlouhá. Pokud nebudeme počítat, musíme obě atrany k sobě přirovnávat.
Poté opět zakončíme koncovkou s rokajlem, tak, aby držela váhu náhrdelnhíku. Na koncovky přidšláme kroužky a na jednu stranu uzavíratelný háček.
Náučnice tvoříme také s peliček, přívěskú. Nejprve si nachstáme keltovací jehlu, na kterou navlečeme korálky a přívěsky. Vyčnívajíci jehlu zohneme do ouška, na které navlečeme kroužky a háček do uší. Na háček přiděláme zarážku.

udělit plusový bod - udělit plusový bod
Počet bodů: 0
         

Fotografie

Komentáře k práci "Krásná a elegantní bižuterní souprava"

autor: Svozilka
vloženo: 26.12.2011 16:48:12
  nahlásit
 

Děkuji za upozornění. Nevím , jak se mi to stalo. Je to průšvih, ale opravila jsem moji práci. Ještě jednou děkuji.

autor: zizala
vloženo: 25.12.2011 19:19:54
  nahlásit
 

smajliksmajlik Tričko?


Přidat komentář

Vaše jméno:
Komentář:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
odkaz - Pokud chcete přidat odkaz, klikněte na tlačítko URL a vložte www adresu
Antispam: - do kolonky zadejte aktuální rok (např.: 2022)
   

Tématické fráze

co je keltovací jehla keltovací jehla postup keltovací jehla rokajl na vahu keltovací jehly jak navlékat na bižutérní lanko navlékání korálků práce na doma www prace na doma navlekani koralku mačkací rokajl ruční práce na doma navlékání korálků bižuterie ruční práce ruční práce korálkování bizuterie ruční práce na doma-bižuterie jehly na navlékání korálků pružné lanko na navlékání navlékání korálků doma práce na doma navlekani koralku keltovací jak navlékat bižuterii navlékání korálků práce krásné výšivky s korálky prace navlekani koralku ruční práce navlékání perliček hledam práci na doma navlekani koralku navlekaci soupravy.bizuterie. práce na doma bižuterie ruční bižuterie navlékání korálků postup pružné bižuterní lanko bizuterni konponenty prace na doma-bizuterie jak navlékat korálky navlékání korálků jak se navlékají perličky prace na doma koralky bizuterie práce na doma navlékání korálku diskuse ruční prace perličky návlékání tvorime z perlicek ruční práce bižuterie práce s koncovkou u korálků manuální domácí práce navlékání korálků keltovací nůžky


Statistiky ručních prací

Za týden: 1 prací
Za měsíc: 4 prací
Celkem: 1852 prací
S fotkou: 1761 prací
Copyright © 2008 - 2022 www.topkonicek.cz | Šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.
Linka
PHP: www.j-soft.cz | info@topkonicek.cz | Obecné podmínky | Výměna odkazů | Kontakty
Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Toprecepty.czToprecepty.skTopmoucniky.czTopgrilovani.czTopkonicek.cz