Krásná a elegantní bižuterní souprava

Kategorie:
Datum vložení:
Korálkování
27.11.2011                   17:52:22
Počet kusů:
1
Doba přípravy:
3 dny
Potřeby:

Nejprve si rozmyslíme, jakou bižuterii budeme vytvářet.
Pak si připravíme bižuterní pružné lanko, peličky malé,přívěsky, které korespondují s barvou perlíček,nůžky, kleštíky, komponenty-kroužky, keltovací jehlu, uzavíratelný háček,mačkací rokajl, koncovkya zarážky na ušní háček.


Postup:

ustřihneme si lanko na délku, jakou budeme potřebovat. Na počátku si unmístíme koncovku se zamačkávacím rokajlem. Poté s druhé strany zašneme navlékat korálky, doprostřed přidáme přívěsky, mezi ně stelné korálky a pokračujeme v navlékání. Musíme počítat perličky, aby byla každá strana stejně dlouhá. Pokud nebudeme počítat, musíme obě atrany k sobě přirovnávat.
Poté opět zakončíme koncovkou s rokajlem, tak, aby držela váhu náhrdelnhíku. Na koncovky přidšláme kroužky a na jednu stranu uzavíratelný háček.
Náučnice tvoříme také s peliček, přívěskú. Nejprve si nachstáme keltovací jehlu, na kterou navlečeme korálky a přívěsky. Vyčnívajíci jehlu zohneme do ouška, na které navlečeme kroužky a háček do uší. Na háček přiděláme zarážku.

udělit plusový bod - udělit plusový bod
Počet bodů: 0
         

Fotografie

Komentáře k práci "Krásná a elegantní bižuterní souprava"

autor: Svozilka
vloženo: 26.12.2011 16:48:12
  nahlásit
 

Děkuji za upozornění. Nevím , jak se mi to stalo. Je to průšvih, ale opravila jsem moji práci. Ještě jednou děkuji.

autor: zizala
vloženo: 25.12.2011 19:19:54
  nahlásit
 

smajliksmajlik Tričko?


Přidat komentář

Vaše jméno:
Komentář:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
odkaz - Pokud chcete přidat odkaz, klikněte na tlačítko URL a vložte www adresu
Antispam: - do kolonky zadejte aktuální rok (např.: 2023)
   

Tématické fráze

ruční práce korálkování bizuterie prace na doma-bizuterie jak se navlékají perličky jak navlékat bižuterii navlékání korálků doma ruční práce na doma-bižuterie jak navlékat na bižutérní lanko jak navlékat korálky ruční práce na doma navlékání korálků pružné lanko na navlékání keltovací jehla postup prace navlekani koralku co je keltovací jehla navlékání korálků práce bižuterie ruční práce navlékání korálků postup ruční práce bižuterie prace na doma koralky bizuterie mačkací rokajl www prace na doma navlekani koralku práce na doma navlékání korálku diskuse navlékání korálků keltovací jehla keltovací rokajl na vahu krásné výšivky s korálky ruční práce navlékání perliček navlekaci soupravy.bizuterie. ruční prace perličky návlékání bizuterni konponenty keltovací nůžky tvorime z perlicek navlékání korálků práce na doma keltovací jehly práce na doma navlekani koralku manuální domácí práce navlékání korálků práce s koncovkou u korálků práce na doma bižuterie ruční bižuterie pružné bižuterní lanko jehly na navlékání korálků hledam práci na doma navlekani koralku


Statistiky ručních prací

Za týden: 0 prací
Za měsíc: 1 prací
Celkem: 1859 prací
S fotkou: 1763 prací
Copyright © 2008 - 2023 www.topkonicek.cz | Šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.
Linka
PHP: www.j-soft.cz | info@topkonicek.cz | Obecné podmínky | Výměna odkazů | Kontakty
Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Toprecepty.czToprecepty.skTopmoucniky.czTopgrilovani.czTopkonicek.cz