Práce smí hodnotit pouze přihlášení uživatelé


Krásná a elegantní bižuterní souprava

Kategorie:
Datum vložení:
Korálkování
27.11.2011                   17:52:22
Počet kusů:
1
Doba přípravy:
3 dny
Potřeby:

Nejprve si rozmyslíme, jakou bižuterii budeme vytvářet.
Pak si připravíme bižuterní pružné lanko, peličky malé,přívěsky, které korespondují s barvou perlíček,nůžky, kleštíky, komponenty-kroužky, keltovací jehlu, uzavíratelný háček,mačkací rokajl, koncovkya zarážky na ušní háček.

Postup:

ustřihneme si lanko na délku, jakou budeme potřebovat. Na počátku si unmístíme koncovku se zamačkávacím rokajlem. Poté s druhé strany zašneme navlékat korálky, doprostřed přidáme přívěsky, mezi ně stelné korálky a pokračujeme v navlékání. Musíme počítat perličky, aby byla každá strana stejně dlouhá. Pokud nebudeme počítat, musíme obě atrany k sobě přirovnávat.
Poté opět zakončíme koncovkou s rokajlem, tak, aby držela váhu náhrdelnhíku. Na koncovky přidšláme kroužky a na jednu stranu uzavíratelný háček.
Náučnice tvoříme také s peliček, přívěskú. Nejprve si nachstáme keltovací jehlu, na kterou navlečeme korálky a přívěsky. Vyčnívajíci jehlu zohneme do ouška, na které navlečeme kroužky a háček do uší. Na háček přiděláme zarážku.

udělit plusový bod - udělit plusový bod
Počet bodů: 0
         

Fotografie

Komentáře k práci "Krásná a elegantní bižuterní souprava"

autor: Svozilka
vloženo: 26.12.2011 16:48:12
  nahlásit
 

Děkuji za upozornění. Nevím , jak se mi to stalo. Je to průšvih, ale opravila jsem moji práci. Ještě jednou děkuji.

autor: zizala
vloženo: 25.12.2011 19:19:54
  nahlásit
 

smajliksmajlik Tričko?


Přidat komentář

Vaše jméno:
Komentář:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
odkaz - Pokud chcete přidat odkaz, klikněte na tlačítko URL a vložte www adresu
Antispam: - do kolonky zadejte aktuální rok (např.: 2022)
   

Tématické fráze

práce na doma navlékání korálku diskuse keltovací tvorime z perlicek navlékání korálků práce na doma jak navlékat bižuterii práce s koncovkou u korálků jehly na navlékání korálků navlékání korálků práce navlékání korálků doma ruční bižuterie jak navlékat na bižutérní lanko keltovací jehla ruční práce korálkování bizuterie práce na doma navlekani koralku hledam práci na doma navlekani koralku pružné lanko na navlékání bizuterni konponenty ruční práce na doma-bižuterie prace navlekani koralku keltovací jehla postup navlekaci soupravy.bizuterie. manuální domácí práce navlékání korálků ruční prace perličky návlékání jak navlékat korálky navlékání korálků keltovací jehly ruční práce bižuterie krásné výšivky s korálky mačkací rokajl keltovací nůžky rokajl na vahu bižuterie ruční práce ruční práce navlékání perliček navlékání korálků postup ruční práce na doma navlékání korálků prace na doma-bizuterie jak se navlékají perličky www prace na doma navlekani koralku pružné bižuterní lanko co je keltovací jehla prace na doma koralky bizuterie práce na doma bižuterie


Statistiky ručních prací

Za týden: 2 prací
Za měsíc: 2 prací
Celkem: 1854 prací
S fotkou: 1761 prací
Copyright © 2008 - 2022 www.topkonicek.cz | Šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.
Linka
PHP: www.j-soft.cz | info@topkonicek.cz | Obecné podmínky | Výměna odkazů | Kontakty
Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Toprecepty.czToprecepty.skTopmoucniky.czTopgrilovani.czTopkonicek.cz