Náhrdelník pro děti se sněhuláčkem

Kategorie:
Datum vložení:
Korálkování
21.12.2011                   18:31:08
Počet kusů:
1
Doba přípravy:
4 dny
Potřeby:

FIMO bilé, červené a černé, bílé perličky, bižuterní pružné lanko,zapínání, kroužky, koncovky, nůžky,troubu nebo hrnec s vodou.


Postup:

Nejprve si nachystáme FIMO prohněteme ho ,aby bylo měkké. Z bílého FIMA uděláme dvě kouličky,které přitlačíme na sebe. Poté si nachystáme červený nos a černé knoflíky a klobouk a přiděláme na kouličky.Do klobouku opatrně přitlačíme malý háček. Poté sněhuláčka dáme do trouby na nejnižší stupně a 15 minut pečeme, nebo ho vložíme do vody a vaříme. Oběma způsoby FIMO stvrdne. Sněhuláčka mírně nalakujeme.
Poté si nachystáme pružné lanko a z jedné strany si dáme koncovku se zamačkovacím rokailem. Začneme navlékat drobné bílé korálky , doprostřed dáme sněhuláčka, kterého navlečene za háček, nebo můžeme přidat na háček malý koužek a poté navlečenme. Pak postupujeme dál s navlékaním korálek až do konce tak, aby byly obě ramena náhrdelníku stejná.( dosáhneme toho, když budeme perličky počítat). Zakončíme koncovkou s rokailem, přidáme kroužek, na druhou stranu také dáme malý kroužek se zavíracím háčkem. A pak se může zavěsit na nějaký krček.

udělit plusový bod - udělit plusový bod
Počet bodů: 2
         

Fotografie

Komentáře k práci "Náhrdelník pro děti se sněhuláčkem"

K práci nejsou žádné komentáře.


Přidat komentář

Vaše jméno:
Komentář:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
odkaz - Pokud chcete přidat odkaz, klikněte na tlačítko URL a vložte www adresu
Antispam: - do kolonky zadejte aktuální rok (např.: 2019)
   

Tématické fráze

háčkovaný sněhuláček náhrdelník pro děti korálkování sněhuláci ruční práce pletení pro děti visivani navody na sněhuláčka z koralku korálkování pro děti ruční práce sněhuláčci korálkování pro děti -návody ruční práce pro děti ruční práce pro malé děti sněhuláček z korálků navody na koralkovani pro deti korálkování děti pro děti náhrdelník sněhulácký klobouk korálkování pro děti korálkování pro malé děti mali snehulacek na visivani práce pro děti háčkované sněhuláčky práce s rokailem sněhuláčci z korálek korálkování s dětmi


Statistiky ručních prací

Za týden: 0 prací
Za měsíc: 2 prací
Celkem: 1814 prací
S fotkou: 1739 prací
Copyright © 2008 - 2019 www.topkonicek.cz | Šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.
Linka
PHP: www.j-soft.cz | info@topkonicek.cz | Obecné podmínky | Výměna odkazů | Kontakty
Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Toprecepty.czToprecepty.skTopmoucniky.czTopgrilovani.czTopkonicek.cz