Obecné podmínky

Pro všechny tvůrce portálu www.topkonicek.cz je seriózní jednání nejvyšší prioritou. Stejně velký důraz je kladen i na ochranu osobních údajů, spokojenost uživatelů, příjemné prostředí a mnoho funkcí a možností, které jsou na stránkách přístupné po registraci, která je zcela zdarma.

1. Registrace

1.1 – Emailové adresy ani jiné osobní údaje nebudou poskytnuty žádné společnosti pro rozesílání nevyžádané pošty, či jiné reklamní nebo obchodní sdělení.

1.2 – Registrací souhlasíte s uveřejnění vaší přezdívky do seznamu uživatelů.

2. Přidání práce

2.1 – Přidáním práce souhlasíte s uveřejněním práce i fotografie, Vašeho uživatelského jména a v případě vyplnění i křestního jména a příjmení jako autora práce.

2.2 – V případě, že součástí práce je fotografie, souhlasíte s přidáním vodoznaku v podobě loga portálu www.topkonicek.cz a uživatelského jména autora práce.

2.3 – Přidáním práce souhlasíte, že práce bude přidán do vašeho osobního profilu, kde bude přístupný ostatním uživatelům.

2.4 - Hlavní (tedy první přidaná) fotografie k práce musí být fotografie výsledného hotového jídla. Doplňující fotografie poté mohou být například postup při vaření, suroviny, fotopostup atd.

2.5 - Přidáním veškerého obsahu na topkonicek.cz souhlasíte s případným uveřejněním tohoto obsahu v propagačních i tištěných materiálech portálu topkonicek.cz.

3. Ostatní

3.1 – Provozovatelé stránek neručí za žádné škody vzniklé používám portálu nebo při realizaci prací. Nenesou také zodpovědnost za práce uveřejněné na stránkách, ani za gramatické či jiné chyby. Dále neručí za škody způsobené kliknutím na jakýkoli odkaz vedoucí na jakoukoli stránku.

3.2 - Provozovatelé stránek si vyhrazují právo nepřidat jakoukoli práci, smazat již přidané práce, smazat nevhodné komentáře, příspěvky v diskusi a uživatelské účty bez písemného upozornění.

3.3 – Žádné údaje vyplněné uživatelem nesmí porušovat zákony ČR, nesmí obsahovat vulgární výrazy, reklamu a výrazy propagující rasismus nebo pornografii.

3.4 - Provozovatelé stránek neručí za porušování autorských práv při přidávání práce uživateli.


Porušení podmínek může vést k písemnému upozornění, popřípadě zrušení účtu.

Obecné podmínky ve formátu *.doc si můžete stáhnout zde.

Statistiky ručních prací

Za týden: 0 prací
Za měsíc: 8 prací
Celkem: 1908 prací
S fotkou: 1772 prací
Copyright © 2008 - 2024 www.topkonicek.cz | Šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.
Linka
PHP: www.j-soft.cz | info@topkonicek.cz | Obecné podmínky | Výměna odkazů | Kontakty
Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Toprecepty.czToprecepty.skTopmoucniky.czTopgrilovani.czTopkonicek.cz