Kytička z bonbónů

Kategorie:
Datum vložení:
Jiné ruční práce
26.01.2011                   20:22:00
Potřeby:

Celofán, krepový papír, provázek, bonbóny

Postup:

Nastříháme si čtverce celofánu, asi 20 x 20 cm, ale můžete i větší, líp se s tím pak pracuje. Do čtverců dáme bonbóny a balíčky dobře zavážeme.
Připravíme si krepový papír. Nastříháme obdélníky asi 25 x 40 cm - rozměr si musíte určit samy podle velikosti balíčků - tak, aby byl krepák kolem bonbónů pěkně nařasený. Na jedné delší straně krepák vytáhneme, aby se trochu vlnil. Já jsem ho ještě asi půl cm zahla.
Kolem každého balíčku omotáme krepák a dobře zavážeme.
Potom na největší kus papíru naskládáme balíčky a vše zavážeme. Podle potřeby dole zkrátíme. Spotřebovala jsem na to celý krepový papír, ještě mi trochu chybělo, proto není vrchní manžeta tolik nařasená.

udělit plusový bod - udělit plusový bod
Počet bodů: 4
         

Fotografie

Komentáře k práci "Kytička z bonbónů"

K práci nejsou žádné komentáře.


Přidat komentář

Vaše jméno:
Komentář:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
odkaz - Pokud chcete přidat odkaz, klikněte na tlačítko URL a vložte www adresu
Antispam: - do kolonky zadejte aktuální rok (např.: 2024)
   

Tématické fráze

kytka s bonbony jak udělat kytku z bonbónů jak vyrobit kytici z bombonů kytky z krepového papíru krepová manžeta kytičky z krepového papíru dětská kytka z bonbonů bonbony kytička s bonbony kytice z bonbónů jak vyrobit kytici z bonbonu jak vyrobit kytice z bonbónů kytičky z bonbonů kytice z papíru jak vyrobit kytku z bonbonů kytky s bonbony kytička z papíru krepové manžety kytička z krepového papíru kytka z krepoveho papiru návod na kytice s bonbony jak vyrobit kytku z bombonů kyticka z bombonu kytička z bonbonu návod na kytici z bonbónů kytka z bonbonů návod manžeta z krepového papíru kytka z bombonů bonbonová kytka kytka s bonbonu kytka s bonbonama kytice z bombonů návod na kytku z bonbonů bonbonová kytice kytky z bombonu jak udělat kytici z bonbónů kytky z bonbonů jak vyrobit kytičku z bonbonu kytice z bonbonu návod kytka z bonbonů kytice z bonbonů postup kytice s bonbony


Statistiky ručních prací

Za týden: 0 prací
Za měsíc: 2 prací
Celkem: 1900 prací
S fotkou: 1772 prací
Copyright © 2008 - 2024 www.topkonicek.cz | Šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.
Linka
PHP: www.j-soft.cz | info@topkonicek.cz | Obecné podmínky | Výměna odkazů | Kontakty
Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Toprecepty.czToprecepty.skTopmoucniky.czTopgrilovani.czTopkonicek.cz