Práce smí hodnotit pouze přihlášení uživatelé


Adventní výzdoba

Kategorie:
Datum vložení:
Vánoční
31.10.2012                   20:31:57
Potřeby:

Věnec: polystyrenový základ na věnec, řezací zalamovací nůž, zbytky látek na patchwork, stuhy, prýmky, špendlíky.
Ozdoby: polystyrenové koule různých velikostí + další materiál - viz výše.

Postup:

Na věnec rozkreslíme požadované tvary a nožem opatrně cca 5mm do hloubky prořízneme základ. Jednotlivá pole potom obtahujeme zastřiženými pruhy látky a okraje vtlačujeme do zářezů. Jakmile máme celý věnec potažený, spoje překryjeme podle barevného ladění prýmkem, stuhou, případně jejich kombinací. Stuhy fixujeme špendlíky.
U ozdob postupujeme stejně, můžeme ještě bozdobit například flitry, které zapichujeme rovněž na špendlíku. Tady se fantazii meze nekladou. Z tenké šňůrky a korálku vytvoříme "závěs", opět fixujeme špendlíkem(můžeme jej tehce obalit lepidlem na textil a poté zapíchnout do ozdoby - dobře pak drží.
Věnec i ozdoby lze bez rizika poškození zavěsit na dveře, do okna, na zábradlí schodiště(kamkoli nás napadne). Pokud věnec necháme položený na stole. vypadá rovněž pěkně, může být součástí složitějšího vánočního aranžmá.

udělit plusový bod - udělit plusový bod
Počet bodů: 1
         

Fotografie

Komentáře k práci "Adventní výzdoba"

K práci nejsou žádné komentáře.


Přidat komentář

Vaše jméno:
Komentář:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
odkaz - Pokud chcete přidat odkaz, klikněte na tlačítko URL a vložte www adresu
Antispam: - do kolonky zadejte aktuální rok (např.: 2022)
   

Tématické fráze

vánoční výzdoba schodiště vánoční dekorace na dveře adventní výzdoba inspirace fler vánoční dekorace výzdoba na advent vánoční a adventní dekorace inspirace vánoční výzdoba dveří adventní výzdoba dveří vánoční dekorace na zábradlí adventní výzdoba 2017 vánoční dekorace fler advent vyzdoba fler.cz ruční práce ruční vánoční dekorace adventní výzdoba do oken vanočni vizdoba adventní výzdoba 2019 advetní výzdoba adventnivyzdoba adventní věnec na dveře inspirace adventní dekorace vánoční dekorace na schodiště vánoční a adventní dekorace adventní výzdoba vánoční výzdoba advent adventní výzdoba 2015 výzdoba adventních věnců vánoční vyzdoba oken inspirace vánoční dekorace ruční práce výzdoba zábradlí vánoční vyzdoba-inspirace.cz vanoční výzdoba ručni práce adventní výzdoba na dveře adventní výzdoba oken vyzdoba schodiste adventní dekorace na dveře výzdoba na dveře ruční výzdoba vánočních oken ruční práce vánoční dekorace adventní věnec z látky vánoční výzdoba na dveře vánoční výzdoba zábradlí


Statistiky ručních prací

Za týden: 0 prací
Za měsíc: 1 prací
Celkem: 1845 prací
S fotkou: 1761 prací
Copyright © 2008 - 2022 www.topkonicek.cz | Šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.
Linka
PHP: www.j-soft.cz | info@topkonicek.cz | Obecné podmínky | Výměna odkazů | Kontakty
Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Toprecepty.czToprecepty.skTopmoucniky.czTopgrilovani.czTopkonicek.cz