Práce smí hodnotit pouze přihlášení uživatelé


Adventní výzdoba

Kategorie:
Datum vložení:
Vánoční
31.10.2012                   20:31:57
Potřeby:

Věnec: polystyrenový základ na věnec, řezací zalamovací nůž, zbytky látek na patchwork, stuhy, prýmky, špendlíky.
Ozdoby: polystyrenové koule různých velikostí + další materiál - viz výše.

Postup:

Na věnec rozkreslíme požadované tvary a nožem opatrně cca 5mm do hloubky prořízneme základ. Jednotlivá pole potom obtahujeme zastřiženými pruhy látky a okraje vtlačujeme do zářezů. Jakmile máme celý věnec potažený, spoje překryjeme podle barevného ladění prýmkem, stuhou, případně jejich kombinací. Stuhy fixujeme špendlíky.
U ozdob postupujeme stejně, můžeme ještě bozdobit například flitry, které zapichujeme rovněž na špendlíku. Tady se fantazii meze nekladou. Z tenké šňůrky a korálku vytvoříme "závěs", opět fixujeme špendlíkem(můžeme jej tehce obalit lepidlem na textil a poté zapíchnout do ozdoby - dobře pak drží.
Věnec i ozdoby lze bez rizika poškození zavěsit na dveře, do okna, na zábradlí schodiště(kamkoli nás napadne). Pokud věnec necháme položený na stole. vypadá rovněž pěkně, může být součástí složitějšího vánočního aranžmá.

udělit plusový bod - udělit plusový bod
Počet bodů: 1
         

Fotografie

Komentáře k práci "Adventní výzdoba"

K práci nejsou žádné komentáře.


Přidat komentář

Vaše jméno:
Komentář:
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
odkaz - Pokud chcete přidat odkaz, klikněte na tlačítko URL a vložte www adresu
Antispam: - do kolonky zadejte aktuální rok (např.: 2022)
   

Tématické fráze

vanočni vizdoba výzdoba zábradlí adventní výzdoba na dveře adventní výzdoba 2019 výzdoba na advent ruční výzdoba vánočních oken adventní výzdoba 2015 fler.cz ruční práce vánoční a adventní dekorace vánoční výzdoba dveří adventní výzdoba inspirace adventní věnec z látky fler vánoční dekorace adventní výzdoba dveří adventní výzdoba do oken adventní výzdoba oken advetní výzdoba vánoční dekorace na zábradlí výzdoba na dveře vánoční výzdoba advent adventní dekorace ruční vánoční dekorace vánoční dekorace fler ruční práce vánoční dekorace adventní výzdoba adventnivyzdoba vánoční výzdoba schodiště vánoční dekorace na dveře vánoční vyzdoba-inspirace.cz vánoční výzdoba na dveře advent vyzdoba vánoční a adventní dekorace inspirace vánoční výzdoba zábradlí vánoční vyzdoba oken inspirace vanoční výzdoba ručni práce adventní výzdoba 2017 adventní věnec na dveře inspirace výzdoba adventních věnců vánoční dekorace ruční práce vánoční dekorace na schodiště vyzdoba schodiste adventní dekorace na dveře


Statistiky ručních prací

Za týden: 1 prací
Za měsíc: 1 prací
Celkem: 1837 prací
S fotkou: 1759 prací
Copyright © 2008 - 2022 www.topkonicek.cz | Šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.
Linka
PHP: www.j-soft.cz | info@topkonicek.cz | Obecné podmínky | Výměna odkazů | Kontakty
Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Toprecepty.czToprecepty.skTopmoucniky.czTopgrilovani.czTopkonicek.cz